30 Mayıs 2023

Rollem.io

ile arfbotoyun
Açıklama: Rollem.io ücretsiz bir IOGame’dir. 
Hayvanları, özellikle de Hamster adı verilen sevgi dolu küçük kürk topları gibi olan bu minik hayvanları seviyorsanız, bu çevrimiçi çok oyunculu io oyununun kahramanlarına bayılacaksınız. 
Sevimli hamsterler, benzersiz ortam ve beceriye dayalı kontroller, size piyasadaki en şirin io oyunlarını getirmek için bir araya geliyor. 
Hamsterınızın seviyesini yükseltirken ve onu benzersiz ve size ait hale getirmek için yeni şeylerin kilidini açarken daha önce hiç görülmemiş bir maceraya atılmaya hazırlanın! 
Rollem.io, dünya çapında çevrimiçi çok oyunculu hızlı hamster yarış oyunudur, dünyanın her yerinden insanlara karşı yarışır ve her pistte en hızlı rekorları kırmaya çalışır! 
Seviyenin üzerindeki altın paraları fark ettiniz mi? 
Mümkün olduğu kadar çok topladığınızdan emin olun, çünkü oyun mağazasında hamsterınızın benzersiz görünmesini sağlayacak görünümlerin ve izlerin kilidini açabilirsiniz. 
bazı görünümler ve parkurlar da sınırlı ve özeldir, bu yüzden gözünüz açık olsun! 
Sallanan çekiçlere dikkat edin, çünkü sizi yolunuzdan çıkarırlar, böylece düşersiniz ve yumurtlama alanından yeniden başlamanız gerekir ve seviyede daha yüksek yerlere ulaşmak için pervaneleri ve yayları kullanın, burada toplanacak daha fazla altın para olabilir. , hatta seviyenin hedefi. 
Bu çevrimiçi oyunun seviyeleri çok zordur, bu yüzden hareket ettiğiniz yere her zaman göz kulak olmalısınız, çünkü seviyeyi tamamlamanızı, zıplamanızı, kaçmanızı ve çok hızlı gitmenizi önleyecek delikler ve diğer türden engeller olabilir. gökten düşen diğer oyuncuları görerek yolunu buluyorsun, ne eğlenceli bir deneyim! 
Ayrıca, bir oyun her sona erdiğinde Dünya Çapında Konumunuzu elde ettiğinizi de fark edebilirsiniz, bu, oyunun aynı zamanda rekabetçi olabileceği anlamına gelir. 
ve menüde bulunan skor tablolarının en büyüğünde görünebilirsiniz, yeterince iyiyseniz, adınızı bu alanda sonsuza kadar yaşatabilirsiniz, sadece bu değil; 
*Herhangi bir* seviyede zaman rekoru kırarsanız, adınızı ve zamanınızı yumurtlama alanındaki Liderler Panelinde görebilirsiniz, bu ne kadar havalı? 
Talimatlar:Kontroller: – W, A, S, D hareket etmek için. 
– Fare ile etrafa bakın ve Zıplayın. 
Oyun gamepad’leri destekliyor! 
Yani bir xbox360, PS4 veya PS5 kontrol cihazınız varsa, onu cihazınıza bağlayabilir ve sanki bir konsol oyunuymuş gibi oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun Önizlemesi:

ArfBot Oyun Kodlama Yarışması © için üretilen oyunlara ve diğer oyunlara erişmek için buraya tıklayınız.

Arama Motorunu ArfBot ( arfbot.com ) yap, haber ve sürprizler için takipte kal!